• Thor 2

  • Thor 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, HenkOverige stafTeammanager
    Mulder, RaoulOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Niels deTeamspeler
    Dijk, HenkTeamspeler
    Heida, JohanTeamspeler
    Jong, Danny deTeamspeler
    Jongedijk, EvertTeamspeler
    Klijnstra, BartTeamspeler
    Mulder, RaoulTeamspeler
    Mulder, SanderTeamspeler
    Nijboer, EelkeTeamspeler
    Osinga, JorritTeamspeler
    Osinga, RuerdTeamspeler
    Rozenberg, TjidsgerTeamspeler
    Semplonius, PeterTeamspeler
    Visser, SybrenTeamspeler
    Wijngaarden, JosTeamspeler
    Wouterse, RonaldTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 10:30Oldeboorn 2 - Thor 2Sportpark Oldeboorn
    12 feb. 10:00Thor 2 - Langezwaag 2Sportpark De Kobunder
    19 feb. 11:45Mildam 3 - Thor 2Sportpark De Wissel
    26 feb. 12:00FFS 2 - Thor 2Sportpark Vegelinsoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.V.V. Heerenveen 3 - Thor 23 - 5
  • Poulestanden Thor 2 ( 5e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Gersloot 1980143162724
    2Thor 2970225111421
    3Langezwaag 2960329131618
    4Wispolia 2115152926316
    5Sportclub Makkinga 2115152222016
    6Donkerbroek 274122114713
    7Oldeboorn 294142214813
    8V.V. Heerenveen 3104153328513
    9Mildam 384041816212
    10FFS 2103251226-1411
    11FC Fochteloo 28116825-174
    12vv Stânfries 49009455-510