• In de week van 6 t/m 10 juli 2020 zullen de laatste trainingen/activiteiten plaatsvinden van SV THOR. Na 10 juli 2020 gaan we de zomerstop in. 

    Het sportveld blijft gesloten tot 1 september 2020. Er mogen alleen georganiseerde activiteiten plaatsvinden. Dit betekent dat er niet "even" een balletje getrapt mag worden op het veld of in de pannakooi. Zolang de richtlijnen van het COVID-19 virus nog gelden blijft het sportpark gesloten. 

    Wil je na 10 juli 2020 toch graag met je team blijven trainen o.i.d. dan moet er contact opgenomen worden met het hoofdbestuur. Contactpersonen zijn te vinden onder het kopje clubzaken --> Bestuur. 

    Er zal tijdens de vakantie nog genoeg geklust worden op het sportpark. De oude kantine is gesloopt en hier komt een nieuwe berging voor in de plaats. Ondanks dat het sportveld gesloten is zullen er toch mensen aanwezig zijn. Dit is overlegd met de gemeente Opsterland.

    Het bestuur wenst al haar leden, vrijwilligers en gebruikers van het sportveld een plezierige zomer toe.